houten hoekwandplank
Houten hoekwandplank van vereerd hout met ophanglusje en spijkers.
Afmeting wandplank aan de achterzijde 10 cm breed, 3 cm diep en aan de zijkant heeft de blank 7 cm lengte. Het zijn twee wandplanken in een hoek verlijmd.
Met deze hoekplank aan de wand van het tuinhokje is er veel werkruimte om te verpotten en te zaaien: voor kloshouder met touw& schaar, bloempotten, zakjes zaaigoed en tuingereedschap.
Klanten kochten ook
- side table groot
Deze houten tafel is geschikt als tuin/pot en werktafel.
Afmeting tafel: 8,5 cm hoog, 4 cm diep en 8 cm breed. Aan de onderkant een legplank om nog spullen op te zetten.€ 7,95 - 2 houten wandplanken van verweerd hout
2 houten wandplanken van verweerd hout met ophanglus en spijkers. Afmeting wandplank 3 cm x 7 cm.
Hang deze planken aan de wand van 1 van de holletjes: de keuken, de werkplaats, de winkel of in het tuinhokje.
Er is genoeg ruimte…€ 6,75 - ladder 12,5 cm
Ladder van verweerd hout. Afmeting ladder: 12,5 cm lang, 4 cm breed.
Met aan de achterzijde extra plankje waar je iets op kunt ztten: plukmandje, blik verf o.i.d.€ 5,95 - side table klein
Side table van naturel hout (onbewerkt). Afmeting tafeltje: 5,3 cm hoog, 7,5 cm breed en 2,5 cm diep. Aan de onderzijde van dit tafeltje een legplank om nog iets op neer te zetten.
Tafeltje te gebruiken als tuin/ pottafeltje, in…€ 5,95